Laçi dhe Teuta njohin arbitrat e vajtjes

Gjyqtarë nga Spanja për të vajtjes Laçi- Anderleht Belgjikë në 5 gusht në ‘Elbasan Arena’. Takimi sipas UEFA-s, do të nisë në orën 19:00.

Do të jetë Hoze María Sançez gjyqtari kryesor ndërsa sistentë:Raul Kabaniero dhe Hoze Galego Garcia. 

Po të enjten e 5 gushtit në Irlandë, Teuta do jetë mysafire e Shamrok Rovers. Për këtë ndeshje janë caktuar arbitra nga Norvegjia.

Kryesor do të jetë Kai Erik Sten i ndihmuar nga Jan Erik Engan dhe Anders Olav Dale. Norvegjezi ka drejtuar për Nations League ne ‘Tardini’ të Parmës (Itali) Moldavi- Kosovë (2020). Kjo sfidë do të startojë në 21:00.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!