Dueli për ‘duel’, Çeki-Danimarkë në Baku

‘Euro 2020’ çerekfinale në Azerbajxhan: Republika Çeke – Danimarka.

Në Baku, do të zhvillohet pas pak ndeshja çerekfinale e treta në radhë për ‘Euro 2020’. Përballë do të jenë dy surprizat e mëdha të kompeticionit më të madh europian, Republika Çeke dhe Danimarka.

Nën drejtimin e gjyqtarit të njohur hoandez Bjorn Kupers, kjo sfidë në program për të nisur në 18:00, do të çertefikojë dhe biletën e 3-të gjysmëfinaliste.

Të dyja kampet kanë zyrtarizuar formacionet dhe vendosjen taktike:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!