Finalja e Uemblit, formacionet zyrtare

Pas pak e gjithë vemendja në Umebli me finalen e madhe të ‘Euro 2020’ mes Italisë dhe Anglisë në program në 21:00. Gjykon holandezi Bjorn Kuipers. Në Impiantin e Londrës pritet të mësyjnë 67 500 tifozë.

Mançini dhe Sauthgejt, kanë bërë zgjidhjet e tyre ndërsa UEFA ka publikuar formacionet zyrtare:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!