‘Ne jemi njerëz’, kënga e ‘Euro 2020’

Në 11 qershor deri në 11 korrik faza finale e kampionati evropian “Euro 2020”. Në disa shtete europiane ashtu sikundër dhe ishe planifikuar nga UEFA.

Kampionati përmes risive diktuar nga pandemia globale pritet të jetë i gjithi për tu zbuluar. Nuk kanë ndryshuar principet dhe së fundi është zyrarizuar kënga e këtij kompeticioni.

Kënga titullohet “We are the People” dhe është një bashkëpunim mes emrave të njohur, DJ Martin Garrix, Bono dhe The Edge.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!