Te Barça revolucion, Nuno Mendes drejt Sitit,Bufon në …Romë

Mjaft i pasur shtypi sportiv i ditës në vendet me futboll të nivelit të lartë.

Në Itali shkruajne se Konte mbetet njeriu për tu mundur dhe se Murinjo tenton të afrojë Xhixhi Bufon te Roma.

Atraktive mediat spanjolle teksa pas dështimit sezonal te Barcelona, Laporta ka gati listen e largimëve duke nisur nga trajneri holandez Ronald Koeman.

Abola thotë se talenti 18 vjeçar i Sporting Nuno Mendes, gjëndet shumë pranë Guardiolës te Siti.

Fitorja e Realit konkretizohet me titullin e As: ‘Real nuk dorëzohet’

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!