Junajtid ‘gëlltit’ Totenhemin, Inter për…rekord

Fitorja e 11 radhazi e Interit dhe duart drejt titullit kampion në Seria A. Fitojnë Juve, Napoli, Roma e Lacio.

Mançester Junajtid ‘gëlltit’ edhe Totenhemin e Murinjos në Premier 1-3.Nga ana tjetlr uest Hem e ka seriozisht me zonën Champions. Skuadra e David Mojes mundi përmes spektaklit 3-2 Lieçester.

Ndeshje sot në Europë:

Seria A:

Inter-Kaljari 1-0

Juventus- Xhenova 3-1

Verona- Lacio 0-1

Sampdoria-Napoli 0-2

Roma- Bolonja 1-0

Fiorentina- Atalanta 2-3

Bundesliga:

Shalke- Augsburg 1-0

Këln-Mainz 2-3

Premier League:

Bërnli-Njukasëll 1-2

Uest Hem- Lester 3-2

Totenhem- Man Junajtid 1-3

Shefild Utd-Arsenal 0-3

La Liga:

Vijarreal- Osasuna 1-2

Valencia- Sociedad 2-2

Vajadolid-Granada 1-2

Real Betis- At. Madrid 1-1

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!