Nuk shënon Kumbulla, ndalet Roma

Mbrëmja dhuroi pak gola dhe më pak surpriza krahasuar me ndeshjet e fazës së grupëve në Europa Legaue të orës 18:55.

Kështu, Leverkusën mundet në Pragë nga Slavia e Olainkës 1-0 ndërsa në ‘Olimpiko’ të Romës, Roma e Kumbullës, vetëm një pikë (0-0) me CSKA e Sofjes. Arsenal me ‘turnover’ fiton lehtë 3-0 ndaj Dundalk të Irlandës. Ngec në barazim pa gola edhe Granada me grekët e PAOK.

Shifrat teknikë të ndeshjeve të orës 21:00:

Roma- CSKA Sofje 0-0

Kluzh- Jang Bojs 1-1

Arsenal- Dundalk 3-0

Molde- Rapid Vjenë 1-0

Slavia Pragë-Leverkusen 1-0

Nicë- Hapoel Ber Sheva 1-0

Benfika-Standart Liezh 3-0

Rejnxhers-Leh Poznan 1-0

Granada-PAOK Selanik 0-0

Omonia Nikozia- PSV 1-2

AZ Alkmar- Rijeka 4-1

Sociedad- Napoli 0-1

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!