Apolonia U-17, fitues i Grupit B në Kategorinë e Parë

Ndeshja mes dy skuadrave fqinje KF Bylis U-17 – Apolonia U-17, uli siparin e Grupit B në Kategorinë e Parë.

Takimi i zhvilluar në Ballsh përfundoi me rezultatin 2-5 me ekipin fierak që kishte siguruar kryesimin e grupit me diferencë të madhe pikësh me ndjekësen më të afërt.

Në fund të sfidës, u zhvillua ceremonia e rastit ndërsa kupën Apolonisë ia dorëzoi ish-futbollisti dhe trajneri i njohur mallakastriot, Migjen Skënderaj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!