Inter heq dorë nga Lukaku…

Antonio Konte me Interin e tij, ka nisur aktivitetin aziatik si pjesëmarrës në Internacional Champions Cup.

Endrra Lukaku, duket se mbetet vërtetë enderr, pasi tekniku, ka vendosur që në takimin e mbrëmjes, në Kinë, teksa ka parashikuar të darkojë me Marotën, nuk do të këmbëngulë për sherbimet e belgut të Mançesterit.

Sipas të gjitha gjasave Konte me Ikardin jashtë planeve dhe pamundësinë Lukaku,do kërkojë një pistë tjetër sulmuesish.

 Interi i ofroi Romelu Lukaut, 63 milion euro por ‘Djatë’ e refuzuan ofertën zikaltër dhe tani, deri në 2 shtator kur dhe mbyllet merkatoja, Konte do të vihet në kërkim të një emri të ri. Ku e merr, mbase që sonte në mbrëmje, ndërsa do kalojë disa orë me drejtorin Marota..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!