Vilas Boash, trajneri i ri i Marsejës…

● Portugezi arrin akordin me Marsejën për dy edicionet e radhës. Zëvendëson Rudi Garsian, prezantimi nesër

Marseja i beson Andre Vilas Boash kreun e stolit. Portugezi fitues me Porton dhe trajner i zakonshëm me Totenhem në të shkuarën, por dhe i Çelsit e Zenit, zëvendëson Rudi Garsian.

Kontrata është 2-vjeçare, dhe prezantimi do të bëhët nga klubi francez nesër paradite. “L’Equipe” , raporton se stafi i ri, do marrë 7 milione euro në një edicion.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!