Skëndebeu triumfon në Laç, Dinamo një pikë ndaj Egnatias

Abissnet Superiore, Java 26: Laçi - Skënderbeu 0-1 (Nikaj 90') Egnatia - Dinamo 1-1 (Zejnullai 50'/ Kaçorri 63') Java e...
Read More
Skëndebeu triumfon në Laç, Dinamo një pikë ndaj Egnatias

Tre sfida, e premtja ofron Egnatia- Dinamo pa…tifozë

Përgatiti: Erga Kenga Abissnet Superiore, akti i parafundit i fazës së tretë, zhvillohet në dy ditë. Do të nisë sot...
Read More
Tre sfida, e premtja ofron Egnatia- Dinamo pa…tifozë

Plasin dënimet e gjobat, Disiplina me ndëshkime të ashpra

Vendimet e Komisionit të Disiplinës dhe Etikës në FSHF, 29/02/2024 1. FK Egnatia, për sjellje të gabuar të spektatorëve, duke...
Read More
Plasin dënimet e gjobat, Disiplina me ndëshkime të ashpra

Petkoviç merr Kombëtaren e …

Pas paraqitjes zhgënjyese në Kupën e Kombeve të Afrikës luajtur në Bregun e Fildishtë gjatë janarit të këtij viti, Federata...
Read More
Petkoviç merr Kombëtaren e …

Inter mposht Atalantën, Napoli shpartallon Sasuolon

Dy ndeshje të prapambetura të javës së 21 në Serie A, 11 gola. Fillimisht në orën 18:00 Napoli shkatërroi në...
Read More
Inter mposht Atalantën, Napoli shpartallon Sasuolon

Kupa FA, Junajtid- Liverpul përballja e radhës

Në katër ndeshjet e 1/16-tës së Kupës FA, të planifikuara për sot, vjen një surprizë me Uolverhampton që eliminon Brajton...
Read More
Kupa FA, Junajtid- Liverpul përballja e radhës

Haland barazoi rekordin e Roberts të vitit 1926

Erling Haland bëri histori duke shënuar pesë gola në fitoren 6-2 të Mançester Sitit në FA Cup ndaj Lutonit të...
Read More
Haland barazoi rekordin e Roberts të vitit 1926

Klop: FA Cup? Mbetet objektiv i radhës

"Ndeshja e sotme? Ky është objektivi ynë tani." Kështu e prezantoi Jurgen Klop ndeshjen e sotme në FA Cup kundër...
Read More
Klop: FA Cup? Mbetet objektiv i radhës

Nis shitja e biletave për miqësoren Shqipëri – Kili që luhet më 22 mars në Parma

Më 22 mars, Kombëtarja shqiptare do të rikthehet sërish në fushë për të luajtur një ndeshje miqësore ndaj Kilit. Ndeshja...
Read More
Nis shitja e biletave për miqësoren Shqipëri – Kili që luhet më 22 mars në Parma

Nis Formula 1, drejtori i Red Bull i shpëton hetimit

Formula 1 nis këtë fundjavë Botërorin 2024 me skuderitë dhe pilotët më të karikuar se kurrë. Nga pista e Bahreint...
Read More
Nis Formula 1, drejtori i Red Bull i shpëton hetimit

Futboll vendi


Skëndebeu triumfon në Laç, Dinamo një pikë ndaj Egnatias

Abissnet Superiore, Java 26: Laçi - Skënderbeu 0-1 (Nikaj 90') ...
Më shumë…

Tre sfida, e premtja ofron Egnatia- Dinamo pa…tifozë

Përgatiti: Erga Kenga Abissnet Superiore, akti i parafundit i fazës ...
Më shumë…

Plasin dënimet e gjobat, Disiplina me ndëshkime të ashpra

Vendimet e Komisionit të Disiplinës dhe Etikës në FSHF, 29/02/2024 ...
Më shumë…

Nis shitja e biletave për miqësoren Shqipëri – Kili që luhet më 22 mars në Parma

Më 22 mars, Kombëtarja shqiptare do të rikthehet sërish në ...
Më shumë…
Loading...

Bota

Sherif turpëron Realin, Mesi supergol me PSG

Real Madrid turpërohet nga Sherif Tiraspol në 'Santiago Bernabeu. Skuadra ...
Më shumë…

Inter në ‘Olimpiyskiy’, Ajaks në ‘Johan Krujf Arena’

Nisin pas pak ndeshjet e orës 18:45 për raundin e ...
Më shumë…

Tuhel para Juves: Kemi besim te cilësitë tona

Kante me COVID-19 në izolim. Tekniku: Nuk imponojmë vaksinimin. Ndërsa ...
Më shumë…

Një kompani nga Dubai për…Barcelonën

Sipas asaj që u zbulua nga programi El Curibito në ...
Më shumë…

Histori sportive

S’u gjetën postime.

Të ndryshme

Fiton Verona ‘Shqiptare’, vlerësime maksimale për lojtarët…

U luajtën disa takime të kampionatit Spanjoll dhe atij Italian ...
Më shumë…

Rashkaj kërkohet nga Shkëndija…

Shkëndija e Tetovës, pasi zyrtarizoi Valon Ahmedin dje, duket se ...
Më shumë…

‘Seria A’ starti i 2020-ës, luhet edhe në ‘La Liga’

'La Liga' vijon sot me takimet e tjera me sfida ...
Më shumë…

Lojtari i Kombëtares nënshkruan për Shkëndijen

Mesfushori Valon Ahmedi, largohet nga kampionati kroat dhe nënshkruan për ...
Më shumë…

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!