U19 / Cungu para Maltës: Testojmë elementët cilësorë para Europianit

Kombëtarja U-19 nisë në fillimjavë grumbullimin në kuadër të dy miqësoreve të muajit mars të programuara kundër Maltës. Trajneri i...
Read More
U19 / Cungu para Maltës: Testojmë elementët cilësorë  para Europianit

Në Vlorë ka një duel elite, Dinamo e ka finale

Kategoria e Parë do të mbyllë sot javën e 20-të me dy takime të rëndësishme. Fillimisht Apolonia e Fierit do...
Read More
Në Vlorë ka një duel elite, Dinamo e ka finale

Barça fiton klasikën, Juve thyen Interin

Kanë përfunduar dhe tre supersfidat e fundit në Spanjë, Itali dhe Francë. "El-Clasico" emocionuese dhe e luftuar që në fund...
Read More
Barça fiton klasikën, Juve thyen Interin

Vllaznia largon Josën

Humbja 2-0 sot ndaj Laçit, ka rezultuar fatale për trajnerin Mirel Josa. Ekipi i Vllaznisë ka njoftuar pak minuta më...
Read More
Vllaznia largon Josën

Napoli prek titullin e tretë, Bajerni bie sërish, Arsenal ka…Xhakën

Janë mbyllur shumë prej sfidave të planifikuara për këtë të dielë. Kampionati anglez zhvilloi vetëm një përballje, atë mes Arsenalit...
Read More
Napoli prek titullin e tretë, Bajerni bie sërish, Arsenal ka…Xhakën

Verstapen spektakolar, Perez ‘Çmimi i Madh’ në Jedah

Verstapen fiton një pikë për xhiron më të shpejtë dhe ruan kreun e Botërorit. Serxhio Perez fiton 'Çmimin e Madh'...
Read More
Verstapen spektakolar, Perez ‘Çmimi i Madh’ në Jedah

Sfida e parë kualifikuese e Euro 2024 me Poloninë, ja programi mediatik e stërvitor i Kombëtares

Kombëtarja shqiptare do të nisë këtë të dielë përgatitjet në kuadër të ndeshjes së parë kualifikuese për Kampionatin Europian “Gjermani...
Read More
Sfida e parë kualifikuese e Euro 2024 me Poloninë, ja programi mediatik e stërvitor i Kombëtares

Mundi krutanët, Partizani merr kreun

Abissnet Superiore, Java 26: Partizani - Kastrioti 4-1 (Cara 35', Matondo 40', Selmani 45'+2', Mba 78' /Mihana 44') Partizani fundos...
Read More
Mundi krutanët, Partizani merr kreun

Laçi shkund Vllazninë, Egnatia ndalet nga “tifozët”

Abissnet Superiore, Java 26: Laçi - Vllaznia 2-0 (Guindo 32', 41') Egnatia - Teuta 1-1 (Kasa 26'/ Gruda 38') Laçi...
Read More
Laçi shkund Vllazninë, Egnatia ndalet nga “tifozët”

Superiorja me tre përballje, hap Laçi, mbyll Partizani

Dy ndeshjet e para të javës së 26-të luajtur dje në Ballsh dhe Durrës nuk prodhuan fitues. Si Bylis-Tirana ashtu...
Read More
Superiorja me tre përballje, hap Laçi, mbyll Partizani

Futboll vendi


U19 / Cungu para Maltës: Testojmë elementët cilësorë para Europianit

Kombëtarja U-19 nisë në fillimjavë grumbullimin në kuadër të dy ...
Më shumë…

Në Vlorë ka një duel elite, Dinamo e ka finale

Kategoria e Parë do të mbyllë sot javën e 20-të ...
Më shumë…

Vllaznia largon Josën

Humbja 2-0 sot ndaj Laçit, ka rezultuar fatale për trajnerin ...
Më shumë…
Loading...

Bota

Junajtid tenton Haland, në listë edhe Silva

Sipas raporteve nga Sky Deutschland, Manëester Junajtid po synon portugezin ...
Më shumë…

Ksavi: Një ditë do trajnoj Barçën

Ikona e Spanjës dhe Barcelonës, shtyn afatin e trajnimit të ...
Më shumë…

Koeman: PSG na dominoi

Ronald Koeman nuk po ia del të krijojë Barcelonën e ...
Më shumë…

Pepe- Ronaldo takim në Dragao

Shtypi i sotëm sportiv, hap thuajse kudo faqet e para ...
Më shumë…

Histori sportive

S’u gjetën postime.

Të ndryshme

Targaj, ‘Mjeshtër i Madh’

Muhedin Targaj, ish-futbollisti i Dinamos dhe i kombëtares së Shqipërisë, ...
Më shumë…

Asllani ‘kosovare’ galaktike në Madrid…

Kosovare Asllani, bëhët lojtarja më e re e Real Madridit ...
Më shumë…

Në Amerikë, Arsenali mund Bajernin…

Në Carson të Shteteve të Bashkuara të Amerikes, përpara 27 ...
Më shumë…

Afrikë e Jugut, vritet ish-futbollisti i kombëtares…

Ish-futbollisti i kombëtares së Afrikës së Jugut, Mark Batshelor, është ...
Më shumë…

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!