Superiorja sot me dy duele, në Kukës kthehen tifozët

Tirana do të jetë me statusin e udhëtueses sot në 15:00 teksa përballet me Erzenin e Shijakut në 'Elbasan Arena'...
Read More
Superiorja sot me dy duele, në Kukës kthehen tifozët

Roma eleminon Milanin, Liverpul jashtë, Leverkusen i…pamposhtur

Kampionët e Bundesligës, rekordi me 44 takime pa humbje. Çabi Alonso me të tijtë shkruajnë një tjetër histori. janë në...
Read More
Roma eleminon Milanin, Liverpul jashtë, Leverkusen i…pamposhtur

Aston Vila kalon me penallti, Fiores i duhet shtesa, ecën Olimpiakos

Liga e Konferencës luajti sot në dy fasho oraresh 4 takimet e kthimit të turit çerekfinal. Fillimisht në 18:45, Fiorentina...
Read More
Aston Vila kalon me penallti, Fiores i duhet shtesa, ecën Olimpiakos

Fabio Kanavaro në Tiranë, leksion për kursantët e UEFA PRO, kampioni i Botës vlerëson…

Fabio Cannavaro, ish-mbrojtësi i famshëm italian ishte i ftuari special i FSHF-së në kursin për trajnerë “UEFA PRO”. Kampioni i...
Read More
Fabio Kanavaro në Tiranë, leksion për kursantët e UEFA PRO, kampioni i Botës vlerëson…

De Rosi zgjat kontratën me Romën në ditën e …Milanit

Familja Friedkin, pronarja e Romës ka vendosur sot për t'i rinovuar edhe për një vit kontratën trajnerit aktual De Rosi....
Read More
De Rosi zgjat kontratën me Romën në ditën e …Milanit

Agjenti/ Nagelsman te Bajern? Përgjigja brenda javës…

Thomas Tuhel fitoi dje kalimin në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve me Bayern Mynih, ndërsa në turin e radhës do...
Read More
Agjenti/ Nagelsman te Bajern? Përgjigja brenda javës…

Conference kërkon “Conference”, spikat Fenerbahçe- Olimpiakos

Liga e Konferencës zhvillon sot në dy fasho oraresh 4 takimet e kthimit të turit çerekfinal. Fillimisht në 18:45, Fiorentina...
Read More
Conference kërkon “Conference”, spikat Fenerbahçe- Olimpiakos

Milan kërkon biletën në Romë, Liverpul niset nga -3

Katër duele këtë mbrëmje në turin çerekfinal të Ligës së Europës. Në kompeticionin e dytë më të rëndësishëm në kontinent,...
Read More
Milan kërkon biletën në Romë, Liverpul niset nga -3

Disiplina/ Gjobë Egnatias dhe Skënderbeut, ndëshkime të shumëta te moshat

Vendimet e Komisionit të Disiplinës dhe Etikës datë; 18/04/2024 1. FK Egnatia, për mos marrjen e masave për përmbushjen e...
Read More
Disiplina/ Gjobë Egnatias dhe Skënderbeut, ndëshkime të shumëta te moshat

Real Madrid zbret nga froni Sitin, gjën Bajernin në gjysmëfinale

Supersfida vendoset nga penalltitë, Real Madrid kalon Mançester Sitin dhe përballet me Bajern Mynih. Gjysmëfinalja tjetër; Borusia Dortmund- PSG. Champions...
Read More
Real Madrid zbret nga froni Sitin, gjën Bajernin në gjysmëfinale

Futboll vendi


Superiorja sot me dy duele, në Kukës kthehen tifozët

Tirana do të jetë me statusin e udhëtueses sot në ...
Më shumë…

Fabio Kanavaro në Tiranë, leksion për kursantët e UEFA PRO, kampioni i Botës vlerëson…

Fabio Cannavaro, ish-mbrojtësi i famshëm italian ishte i ftuari special ...
Më shumë…

Disiplina/ Gjobë Egnatias dhe Skënderbeut, ndëshkime të shumëta te moshat

Vendimet e Komisionit të Disiplinës dhe Etikës datë; 18/04/2024 1 ...
Më shumë…
Loading...

Bota

Napoli humb në Moskë, rrezikon …

Napoli bie 2-1 ndaj Spartak Moskës dhe u jep shansin ...
Më shumë…

Benzmea mbyll gjyqin dhe fiton… ‘Topin’

Prej disa viteve në gjyqe. Sot vendimi për lojtarin e ...
Më shumë…

Inter tri pikët detyrim, Siti- PSG në ‘Etihad’

Sot radha e grupeve të tjerë për të luajtur ndeshjet ...
Më shumë…

Barcelona rrezikon kalimin e grupit, Ronaldo zgjon Junajtid

Barcelona rrezikon seriozisht të mbetet jashtë Championsit. Sot nuk ja ...
Më shumë…

Histori sportive

S’u gjetën postime.

Të ndryshme

Mercedes, gati makinat e reja…

Në Formula 1, data 14 shkurt, është dita e prezantimit ...
Më shumë…

Gjyqtarët e Conmebol në Europë…

Në Nion u takuan përfaqësues nga UEFA dhe Conmebol (Konfederata ...
Më shumë…

Aksidenti i Bejlerit, shpëton kalimtarja…

"Policia e Tiranës shoqëroi mbrëmë moderatoren Ilda Bejleri pasi u ...
Më shumë…

Adebajor, lojtari më i paguar i historisë…

35 vjeçari Emauel Adebajor, thyen rekordin në Paraguaj. Ish- futbollisti ...
Më shumë…

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!