Leverkusen, Bolonja, Sociedad dhe Metz skuadrat pritëse…sot

Leverkusen- Mainz 05 (20:30) do të jetë sfidae vetme e ditës në Bundesligë. Për javën e 23-të kryesuseit e Ksabi...
Read More
Leverkusen, Bolonja, Sociedad dhe Metz skuadrat pritëse…sot

Liga e Konferencës rikthen Dinamon në Greqi, Aston Vila gjën Ajaksin

Pas shortit të Europa League u hodh edhe shorti për 1/8 e Ligës së Konferencës. Interesant fakti që kroatët e...
Read More
Liga e Konferencës rikthen Dinamon në Greqi, Aston Vila gjën Ajaksin

Akti i 25-të, Superiorja largon skuadrat e kryeqytetit nga Tirana

Tre skuadrat e kryeqytetit; Tirana, Partizani dhe Dinamo do të luajnë jashtë kryeqytetit. Bardheblutë, zgjedhin 'Elbasan Arena'-n. Pas takimeve të...
Read More
Akti i 25-të, Superiorja largon skuadrat e kryeqytetit nga Tirana

Shorti i Europa League/Roma- Brajton Sparta- Liverpul

U hodh sot shorti për 1/8 e Ligës së Europës me duele mjaft interesante.Skuadra të tilla si Atalanta, Karabak, Sparta...
Read More
Shorti i Europa League/Roma- Brajton Sparta- Liverpul

Vendimet e Disiplinës, një mal me ndëshkime

Vendimet e Komisionit të Disipëinës dhe Etikës datë 23/02/2024 KF Skënderbeu, për sjellje të gabuar të spektatorëve, duke hedhur sende...
Read More
Vendimet e Disiplinës, një mal me ndëshkime

Zyrtare, Shqipëria luan miqësore me Lihtenshtejn në Austri

Shqipëria do të luajë një ndeshje miqësore në muajin qershor ndaj Lihtenshtejn. Federata Shqiptare e Futbollit ka arritur akordin me...
Read More
Zyrtare, Shqipëria luan miqësore me Lihtenshtejn në Austri

Tuci gol e asist, Xhixha kthehet në formacion, shifrat në Europë…

U luajtën sot ndeshjet e kthimit me eliminim të drejtpërdrejtë në Europa dhe Conference League të vlefshme për 1/16 e...
Read More
Tuci gol e asist, Xhixha kthehet në formacion, shifrat në Europë…

Europa League dhe Conference League, sot të kthimit…

Do të luhen sot ndeshjet e kthimit me eliminim të drejtpërdrejtë në Europa dhe Conference League të vlefshme për 1/16...
Read More
Europa League dhe Conference League, sot të kthimit…

Alves merr dënimin nga Gjykata e Barcelonës

Gjykata e Barcelonës ka dënuar përfundimisht Dani Alves me katër vjet e gjashtë muaj burg për sulmin seksual ndaj një femre në...
Read More
Alves merr dënimin nga Gjykata e Barcelonës

Fortaleza goditet në kthim, futbollistë në spital

Futbolli në Brazil pranë një tragjedie. Autobusi me të cilin po udhëtonin lojtarët e Fortalezës u sulmua nga disa tifozë...
Read More
Fortaleza goditet në kthim, futbollistë në spital

Futboll vendi


Akti i 25-të, Superiorja largon skuadrat e kryeqytetit nga Tirana

Tre skuadrat e kryeqytetit; Tirana, Partizani dhe Dinamo do të ...
Më shumë…

Vendimet e Disiplinës, një mal me ndëshkime

Vendimet e Komisionit të Disipëinës dhe Etikës datë 23/02/2024 KF ...
Më shumë…

Zyrtare, Shqipëria luan miqësore me Lihtenshtejn në Austri

Shqipëria do të luajë një ndeshje miqësore në muajin qershor ...
Më shumë…

Dinamo e ka seriozisht për ‘Final Four’, mund Skënderbeun

Abissnet Superiore (e prapambetur): Skënderbeu- Dinamo Siti 0-1 (L. Vila ...
Më shumë…
Loading...

Bota

Tare nis gjuetinë, gati dy vëllezërit Vinjato…

Igli Tare sërish në sulm. Këtë radhë, shqiptari në rolin ...
Më shumë…

Sançez, nesër në Milano për vizitat…

Në Angli janë të sigurtë: është arritur marrëveshja për transferimin ...
Më shumë…

Prezantohet Baloteli, tifozët e mirëpresin…

Baloteli në Brazil, Baloteli te Breshia. Këto ishin dilemat e ...
Më shumë…

Hysaj, largimi nga Napoli, formalitet…

Elseid Hysaj, mbrojtësi i kombëtares kuqezi, përfshihet sërish në faqet ...
Më shumë…

Histori sportive

S’u gjetën postime.

Të ndryshme

S’u gjetën postime.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!