Kroacia kalon Brazilin, ballkanasit në gjysmëfinale

Katar 2022, çerekfinale: Kroaci - Brazil 0-0 (1-1) (4-2)pen Surprizat nuk i ndahen këtij Botërori. Kroacia është gjysmëfinalistja e parë...
Read More
Kroacia kalon Brazilin, ballkanasit në gjysmëfinale

Ronaldos i del emri te Milan

Nuk është një kohë e lehtë për Kristiano Ronaldon, i vënë shpesh kohët e fundit në qendër të kritikave dhe...
Read More
Ronaldos i del emri te Milan

Shqipëria njihet me shortin kualifikues të Europianit 2023/24 të moshës U17

Shorti i hedhur nga UEFA në Nion të Zvicrës ka përcaktuar edhe rivalët e Shqipërisë U-17 në turin kualifikues të...
Read More
Shqipëria njihet me shortin kualifikues të Europianit 2023/24 të moshës U17

Kastrati rizgjidhet president i BAFSH

Shoqata Bashkimi i Arbitrave të Futbollit Shqiptar mblodhi dje Asamblenë e Përgjithshme të Zakonshme Zgjedhore, ku morën pjesë të gjithë...
Read More
Kastrati rizgjidhet president i BAFSH

Faza e ‘nxehtë’, Kroaci-Brazil dhe Holandë-Argjentinë

Kupa e Botës, turi çerekfinal i 'Katar 2022' do të rikthehet të zhvillojë sot dy takime me aromë finljeje të...
Read More
Faza e ‘nxehtë’, Kroaci-Brazil dhe Holandë-Argjentinë

Champions femra, Vllaznia bie sërish

Champions League Femra, Grupi A: Vllaznia - PSG 0-4 Vllaznia e femrave ka vijuar ditën e sotme aventurën e saj...
Read More
Champions femra, Vllaznia bie sërish

Champions femra/ Vllaznia-PSG, formacionet

Vllaznia për femra sot në fushë për Grupin A të Ligës së Kampionëve. Pas pak në orën 18:45 skuadra e...
Read More
Champions femra/ Vllaznia-PSG, formacionet

Shuhet Gogunja, Duka: Ishte ikonë e portës…

Ish-portieri i Elbasanit kampion në 1984, Bujar Gogunja, ka ndërruar jetë sot në moshën 65-vjeçare. Për këtë humbje të madhe...
Read More
Shuhet Gogunja, Duka: Ishte ikonë e portës…

Kryeministri Kishida: Japonia befasoi botën e futbollit

Lojtarët e Japonisë janë pritur si heronj pas mbërritjes në atdheun e tyre. Në aeroportin e Naritës, ata u duartrokitën...
Read More
Kryeministri Kishida: Japonia befasoi botën e futbollit

Shorti/ Eliminatoret e Europianit të moshës U19, Shqipëria pret…

Shqipëria U-19 për djem mësoi këtë të enjte emrat e rivalëve që do të ketë përballë në fazën kualifikuese të...
Read More
Shorti/ Eliminatoret e Europianit të moshës U19, Shqipëria pret…

Futboll vendi


Kastrati rizgjidhet president i BAFSH

Shoqata Bashkimi i Arbitrave të Futbollit Shqiptar mblodhi dje Asamblenë ...
Më shumë…

Shorti/ Eliminatoret e Europianit të moshës U19, Shqipëria pret…

Shqipëria U-19 për djem mësoi këtë të enjte emrat e ...
Më shumë…

Java e 13/ Vllaznia dhe Tirana spostohet orari

Departamenti i Sektorit të Garave në FSHF ratifikon dhe njëherë ...
Më shumë…
Loading...

Bota

Suarez, përshkallëzohet e keqja…

Lajme të jo të mira vijnë nga Barcelona. Nuk mjaftoi ...
Më shumë…

Valencia dhe Eintraht, të ndalësh britanikët…

● Në orën 21:00, Çelsi dhe Arsenal, dy skuadrat angleze, ...
Më shumë…

Bejl drejt Kastijas, divorci në derë…

"Sun", shkruan se Bejl mund të shkojë të stërvitet te ...
Më shumë…

Kontrata “e frikshme”, çdo sezon 120 mln!…

● Zgjatja e partneritetit, rekord botëror, është formalizuar. Nuk bëhen ...
Më shumë…

Histori sportive

S’u gjetën postime.

Të ndryshme

S’u gjetën postime.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!