Erzeni largon Ademin dhe Kriviçiç

Sulmuesi Ilirid Ademi dhe mesfushori Marko Kriviçiç, janë të larguarit e radhës nga Erzeni.

“KF Erzeni njofton se kemi mbyllur bashkëpunimin me Ilirid Ademin. Klubi e falënderon për gjithçka dha me fanellën tonë dhe i uron suksese në karrierë. Ilirid Ademi ka një dedikim për ju: Falënderoj shumë klubin e Erzenit dhe tifozerinë e zjarrtë shijakase për mbështetjen”, shkruhet në njoftim.

“KF Erzeni njofton se kemi mbyllur bashkëpunimin me Marko Kriviçiç. Klubi e falënderon për gjithçka dha me fanellën tonë dhe i uron suksese në karrierë”, ishte më pas njoftimi i klubit për sllovenin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!