Prishtina thyen Dritën në transfertë

Drita e Gjilanit ka zhgënjyer këtë pasdite teksa u mund në shtëpi nga Prishtina me shifrat 1-2. Kjo ka bërë që Drita të mbetet në krye por Ballkani i dyti në tabelë ka 3 takime më pak.

Kësisoji, ekipi i Ismet Munishit ka marrë fitoren e dytë radhazi duke treguar se ka lënë pas periudhën e ndeshjeve negative e duke u ngjitur në vendin e 3-të.

Interesant fakti që të tre golat erdhën në fund. Shënoi Drita në të 85′ barazoi dhe kaloi përpara Prishtina në kohën shtesë.

Ndërkohë ndeshja tjetër e ditës Ferizaj- Malisheva u fitua nga miqtë me rezultatin tenistik 0-6/Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!