Ballkani e Gjilani fitore minimale, në Ferizaj ikin dritat

Ngjarje e pazakontë në ndeshjen mes Ferizaj- Prishtina. Tifozët presin linjën e kabllit të sistemit VAR…

Pas fraksionit të parë gjyqtarit iu deshën 15 minuta për të parë pamjet në VAR për një penallti të eventuale. Për shkak të kësaj situate, pjesa e parë zgjati plot 62 minuta ndërsa drejtësia u vendos me mosakordimin e penalltisë.

Ndërkaq fitojnë dy skuadrat favorite Gjilani e Ballkani. Ata munën respkivisht malishevën dhe Drenicën me të njëjtin rezultat 1-0.

Shifrat teknikë:

Ferizaj-Prishtina 0-0

Gjilani-Malisheva 1-0

Ballkani-Drenica 1-0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!