Llapi merr tri pikë në Skënderaj

U luajt vetëm një takim sot në Superligën e Kosovës. Me Malisheva- Ballkani të shtyrë, sot në

Skuadra nga Podujeva e Llapit e ka nisur mbarë edicionin e ri të Superligës së Kosovës ndarsa sot pasdite në Skënderaj ka marrë tri pikë

Skuadra e trajnerit Tahir Batatina, ka triumfuar me rezultatin 0-1 ndaj Drenicës vendase në impiantin sportiv “18 Qershori”.

Në minutën e 35’ të miqtë realizuan golin e vetëm të ndeshjes me Kushtrim Shabanin. Më pas, deri në fundin e takimit nuk ndryshoi asgjë. Llapi i sikundër Prishtina dhe Gjilani ka tri pikë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!