Bylis largon trajnerin

Bylis mbetet pa trajner

Jeton Beqiri nuk do të jetë më trajneri i Bylisit. Sipas asaj që raporton “Panorama Sport”, 42-vjeçari ka rënë dakord me presidentin Kapllanaj për të mbyllur bashkëpunimin me skuadrën ballshiote.

Shkak i këtij largimi të papritur vetëm disa ditë para javës së parë të kampionatit mendohet të jetë bërë një ofertë bindëse për tetovarin nga një klub në Arabinë Saudite.

Për të marrë drejtimin e Bylisit, raportohet se favoritë janë Arjan Bellai, Gentian Mezani dhe Emanuel Egbo.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!