Festë në Prishtinë, e fundit në IPKO

Sot në javën e fundit të Superligës së Kosovës do të ketë festë në ‘Fadil Vokrri’. Skuadra e Prishtinës e shpallur matematikisht kampione, do luajë ndaj Ballkanit i cili shpreson në një hap fals të Dritës dhe suksesit të tij për europën.

Finale edhe te duelet Trepçia’89- Drenica dhe Llapi- Feronikeli. Në këto takime luhet mbijetesa me një formulë me shumë të panjohura.

Të gjitha ndeshjet e sotme nisin në 15:00.

Ipko, java e 36 (e fundit).

Prishtina – Ballkani
Drita -Arbëria
Trepça ’89 – Drenica
Llapi -Feronikeli
Besa -Gjilani

Klasifikimi pas javës së 35:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!