Drita marshon, Prishtina tri pikë të tjera

Drita i bën mirë detyrat e liderit në Ipko. Skuadra e Nuhiut fitoi sot 2-4 me Llapin duke marrë tri pikë dhe udhëhequr Superligën e Kosovës me 61 pikë në 28 ndeshje.Edhe Prishtina ka triumfuar në transfertë teksa fitoi minimalisht 0-1 me Drenicën.

Java e 29 luhet pas një javë saktësisht me 17 prill me kryesueset që pritet të hartojnë plane të reja sportive. Kështu Drita do të jetë sërish në transfertë. Këtë radhë e pret Trepça ’89.

Rezultatet sot:

Llapi- Drita 2-4

Drenica- Prishtina 0-1

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!