La Liga me klasiken, Premier, Seria A dhe Bundesliga, paraprijnë

Derbi i madh numër 246 luhet pa tifozë në ‘Valdebebas’

Nëntë javë nga fundi 63-65-66. Këta janë pikët aktuale në La Liga. Respektivisht Real, Barcelona dhe Atletiko Madrid. Sot ndeshja Real Madrid-Barcelona duke nisur nga ora 21:00 në ‘Alfredo Di Stefano’.

Ndeshje të shumta në kampionatet elitare të europës. Sporti im.al, servir kalendarin e tyre të ditës së shtunë 10 prill 2021.

Seria A:

Specia- Krotone 15:00

Parma- Milan 18:00

Udineze-Torino 20:45

La Liga:

Getafe-Gadiz

Bilbao-Alaves

Eibar-Levante

Real Madrid- Barcelona 21:00

Premier League:

Siti- Lids 13:00

Liverpul- Aston Vila 16:00

Kristal Palasë-Çelsi

Bundesliga:

Bajern Mynih-Union Berlin

Eintraht-Volfsburg

Hertha-B M’gladbah

Verder- Lajpcig

Shtutgart-Dortmund 18:30

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!