Klasikja në LaLiga, Lilë drejt titullit në Ligë1

Sot në 21:00 Real Madrid-Barcelona. Si gjithnjë dueli më i ndezur në plant. Për nga cilësia e rivaliteti.

AS: Po shihemi sërish.

Marca thujase identike veçse “ganas volver a veros”, shoqërohet me një godinë të lartë dhe elementë të tjerë ndihmës për të lartësuar këtë përballjeje. Dëmtohet Mateu Lahoz, gjyqtari Gil Manzano e zëvendëson

Në Francë fitorja e Lilë ndaj metz 0-2 duke se i ka vënë kapakun titullit. Milionat e PSG, këtë radhë duket se shkojnë “kot”, pasi ekipi i Kristof Galtier pritet të kurorëzohet për herë të parë kampion i vendit.

Shtypi në faqe të parë në vende të ndyshme europiane:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!