20 pikë përpara, Selltik-Rejnxhers nuk ka ‘paqe…’

Sot derbi më i madh në Europë. Selltik- Rejnxhers, duke nisur nga ora 13:00. Rejnxhers 20 pikë para.

Seria A, Bundesliga, La Liga dhe Premier League, vijnë sot me shumë takime. Spikasin duelet e Seria A Fiorentina- Milan dhe Roma- Napoli, derbi Londërs në Angli Uest Ham-Arsenal si dhe sfida Sociedad-Barcelona në La Liga.

Programi i ndeshjeve kryesore sot në kontinent:

Seria A:

Verona-Atalanta 12:30

Juventus-Benevento 15:00

Udineze-Lacio

Sampdoria-Torino

Fiorentina-Milan 18:00

Roma- Napoli 20:45

Bundesliga:

Hofenheim- Mainz

Hertha-Leverkusen

Frajburg-Augsburg

Premier League:

Uest Ham-Arsenal 16:00

Aston Vila- Totenhem 20:30

La Liga:

Getafe-Elce

Vlaencia- Granada

Vijarreal- Kadiz

At. Madrid- Alaves

Real Sociedad-Barcelona 21:00

Premier League (Skoci)

Selltik-Gllasgou Rejnxhers 13:00

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!