Liverpul-Everton ndez Premier League, Bajern në Frankfurt

Kampionatet elitare në Europë, sot për të luajtur javërt respektive. Në Premier League, derbi Liverpul- Everton për të mos u humbur, ndërsa mjaft interesant edhe dueli në Bundesligë mes Eintraht Frankfurt dhe bavarezëve të Bajernit.

Ndeshjet sot në 4 kampionate kryesore në Europë:

Seria A:

Lacio- Sampdoria

Xhenova- Verona

Sasuolo- Bolonja

Premier League:

Sauthempton-Çelsi

Bërnli-Uest Bromuiç

Liverpul-Everton (18:30)

Fulham-Shefild Utd

La Liga:

Elce- Eibar

At. Madrid- Levante

Valencia-Selta Vigo

Vajadolid- Real Madrid (21:00)

Bundesliga:

15:30

Gladbah-Mainz

Frajburg- Union Berlin

Eintraht-Bajern Mynih

Këln-Shtutgart

Shalke- Dortmund (18:30)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!