U21 e Superiores, Bylis fitore hendbolli

Java e 10 të Kategorisë Superiore U21 nisi dje me takimin Vllaznia-Kukësi ndërsa sot vijoji me tri përballje të tjera.

Ballshiotët triumfuan me shifrat e pazakontë 1-12 ndaj Football Republic ndërsa Laçi kaloi bindshëm krutanët 0-5. Dinamo mundi minimalisht Turbinën në shifrat 1-0. 

Laçi dhe Vllaznia kryesojnë me pikë të barabarta nga 25. Kukësi dhe Bylis kanë nga 22 pikë.

Kategoria Superiore U21 rezultate:

Kastrioti-Laçi 0-5

Football Republic-Bylis 1-12

Dinamo-Turbina 1-0

Dje:

Vllaznia-Kukësi 1-2Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!