Real dhe Liverpul, mbyllin mbrëmjen futbollistike

La Liga dhe Premier League, mbajnë lart flamurin e kampionatëve elitare në Europë ndërsa zbresin në terren për disa sfida të fundit për 2020-ën(La Liga luan nesër dy ndeshje)

Pas takimëve të pjesëshme dje, këto dy liga të kontinentit të vjetër, në fushë me dy derbe;Totenhem-Fulham dhe Atletiko Madrid- Getafe.

Në Angli dy janë takimet; Totenhem- Fulham dhe Njukasëll-Liverpul.

Ndërkohë në La Liga, dita e Real Madrid, Atletikos, Valencias etj.

Premier League:

Totenhem- Fulham 19:00

Njukasëll-Liverpul 21:00

LaLiga Santander:

Granada- Valencia 17:00

Atlektio Madrid- Getafe 19:15

Selta- Hueska 19:15

Elce- Real Madrid 21:30

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!