Moshat e Beqirit, grumbullimi në Shkodër

Elvin Beqiri trajneri i Kombëtares U-17, shpall listën dhe përcakton Shkodrën si vendin e seancave përgatitore të Kombëtares së kësaj grup moshe. Në program 4 ditë përgatitore dhe dy sfida miqësore…

“Kombëtarja shqiptare U-17 e drejtuar nga trajneri Elvin Beqiri ka filluar grumbullimin dhe seancat stërvitore në qytetin e Shkodrës.

Skuadra kombëtare U-17 do të ndjekë një program stërvitor prej katër ditësh në datat 14-17 korrik 2020, ku ka të planifikuar edhe 2 sfida miqësore me Vllazninë U-17 dhe Shënkollin U-17. Ky grumbullim do t’i shërbejë teknikut Beqiri për t’u njohur me lojtarët e rinj si edhe për të pare nga afër gjendjen e tyre.”-njofton FSHF.

Lista e futbollistëve të ftuar:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!