Koeman hedh tutje…’biçikletën’

Jo vetëm koronavirus. Tashmë, temë e ditës për mbarë botën e panikosur. Janë edhe sëmundjet e zakonshme që shoqërojnë njerëzit. Një e tillë mbëtheu dje teknikun e skuadrës holandeze, Ronald Koman.

Thjesht një moment frikë për Koeman. Siç është raportuar nga ‘Mundo Deportivo’, trajneri holandez është shumë më mirë pas spitalizimit me probleme të zemrës.

Tekniku i tulipanëve mengjesin e djeshëm teksa ecte me biçikletë u ndje keq dhe menjëherë u shtrua në spital.

Raportet e fundit shprehen se 57 vjeçari e ka kaluar me sukses gjendjen dhe pritet që pas pak orëve të dalë nga survejimi mjekësor i Amsterdamit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!