‘Fianl 4’/ Egnatia- Vllaznia (Live)

Gjysmëfinale Final Four: Egnatia- Vllaznia 0-0 final

Që nga ora 20:00 po luhet në ‘Air Albania’ gjysmëfinalja e dytë e ‘Final Four” ndërmjet Egnatias dhe Vllaznisë. Shifrat e 45’ të para u ndalën 0-0 por në këtë pjesë ishte Vllaznia ajo që kërkoi më shumë në fushë.

Gjithësesi duhet pritur fundi i takimit pasi vetëm atë çast do mund të mësohet emri i dytë i finales së 26 majit me Partizanin që pret.

Rrogozhinasëve i’u mjafton edhe barazimi për të kaluar…Gjykon Juxhin Xhaja

Egnatia: Sherri, Fangaj, Dylis, Malota, Xhemajli, Ndreca, Aleksi, Zejnullai, Fernando, Ibrahimoglu, Montenegro.
Tr: Edlir Tetova

Vllaznia: Qarri, Smajli, Juriç, Stojanoviç, Hakaj, Krymi, Boshnjaku, Alivoda, Mala, Gruda, Balaj,
Tr: Tomas Brdariç

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!