Finale Play Out/ Laçi-Flamurtari (Live)

Laçi-Flamurtari 3-1 final

45+4′ Gol Laçi 1-0 Melo

63′:Gol Flamurtari, autogol Dajko 1-1

106′: Gol Laçi Melo me penallti 2-1

116’Gol Laçi shenon Mjaki 3-1

Po zhvillohet sfida finale ‘play out’ mes Laçit dhe Flamurtarit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!