Triumfi i Vllaznisë, Duka uron vajzat shkodrane

Vllaznia për femra mposhti në finalen e ‘Final Four’ Apolonënë e Fierit sot 4-0 duke merituar titullin, për herë të 11-të. Pas këtij suksesi ka reaguar presidenti i FSHF në një postim në rrjete duke uruar ekipin kampion.

“Një titull i merituar, që shpresoj të shoqërohet me një paraqitje dinjitoze dhe kalime turesh në UEFA Women’s Champions League, sikurse dy sezone më parë”, ndër të tjera presidenti i FSHF-së.

Postimi:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!