Pas Sarrit largohen të gjithë, Martushelo drejton Lacion

Pas largimit të Sarrit nga Lacio, klubi ka njoftuar se janë larguar të gjithë pjesëtarët e stafit teknik.

Zyrtarizimi ka ardhur këtë pasdite teksa klubi shkruan:

“S.S. Lazio njofton se i gjithë stafi teknik i Maurizio Sarri ka dhënë dorëheqjen nga pozicionet përkatëse. Dorëheqjet janë pranuar nga klubi. Siç është bërë e ditur më parë, drejtimi teknik i skuadrës i është besuar Giovanni Martusciello. Klubi falënderon stafin për arritjet, për punën e kryer, duke i’u uruar fat më të mirë njerëzor dhe profesional.”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!