Europa League dhe Conference League, sot të kthimit…

Do të luhen sot ndeshjet e kthimit me eliminim të drejtpërdrejtë në Europa dhe Conference League të vlefshme për 1/16 e tyre.

Programi për sot: (në kllapa ndeshjet e para)

Ndeshjet në dy fasho oraraesh 18:45 dhe 21:00.

Europa League kthim

Renë- Milan 0-3

Tuluzë -Benfika 1-2

Frajburg- Lens 0-0

Karabak-Sporting Braga 4-2

Roma-Fejnord 1-1

Sporting Lisbonë – Jang Bojs 3-1

Marsejë-Shahtjor Donjetsk 2-2

Sparta Pragë-Gallatasaraj 2-3

Conference League kthim

Dinamo Zagreb-Betis 1-0

Bodo/Glimt-Ajaks 2-2

Ludogorets-Servete 0-0

Legia-Molde 2-3

Ferencvarosh-Olimpiakos 0-1

Eintraht- Union SG 2-2

Sllovan Bratislavë- Shturm Grac1-4

Gent-Makabi Haifa 0-1 /1-1 (luajtur të mërkurën) /Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!