Muçi përballë Cikalleshit…

U luajt Beshkitash-Koniaspor me pjesën e parë që përfundoi 0-0. Në të dytën Beshiktash arriti te goli dy herë duke fituar pastër 2-0.

Në këtë takim të Superligës turke Muçi për bardheznjtë e Stambollit dhe Cikalleshi për ekipin nga Konia kanë startuar me formacionet përkatëse.

Në kahun e Beshiktash edhe mesfushori anësor Milot Rashica por dhe Valon Et’hemi. Në pjesën e dytë vendasit e dyshes Muçi-Rashica, shënuan dy gola duke fituar tri pikë.

Sulmuesi Muçi luajti për 86′ minuta, Rashica 81′ ndërsa Cikalleshi u zëvendësua në minutën e 68′./Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!