Shorti i Europa dhe Conference League, duelet…

Liga e Europës dhe Konferencës ka hedhur sot shortin e fazës 1/16-ave në Nion të Zvicrës për dy kompeticionet në fjalë.

Europa League

SHAHTJOR DONJETSK – MARSEJË

GALLATASARAJI – SPARTA PRAHA

BRAGA – KARABAG

BENFIKA – TULUZË

JANG BOJS – SPORTING

LENS – FRAJBURG

MILAN – RENË

FEJNORD – ROMA

Conference League:

MAKABI-GENT

MOLDE-LEGIA

AJAKS-BODO/GLIMT

OLIMPIAKOS-FERENCVAROSH

BETIS-DINAMO ZAGREB

UNION SG-FRANKFURT

SERVETE-LUDOGORETS

STURM GRAZ-SLOVAN BRATISLAVA

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!