Vllaznia “mpreh lapsin”, largohen Dodev e Çeshmedjiev

Pas sulmuesit Darko Dodev, Vllaznia njofton se ka ndërprerë bashkëpunimin edhe mbrojtësin maqedonas-verior, Konstantin Çeshmedjiev.

Njoftimi i klubit Vllaznia:

KF Vllaznia njofton mbylljen e bashkëpunimit me futbollistin Darko Dodev. Sulmuesi 25 vjeçar dhe klubi kanë vendosur të ndërpresin me mirëkuptim kontratën mes palëve.KF Vllaznia e falënderon Darko Dodev për kontributin e dhënë gjatë kësaj periudhe me skuadrën kuqeblu.

KF Vllaznia njofton mbylljen e bashkëpunimit edhe me futbollistin Konstantin Çeshmedjiev. Klubi dhe mbrojtësi kanë vendosur të ndërpresin me mirëkuptim kontratën mes palëve. KF Vllaznia e falënderon Konstantin Çeshmedjiev për kontributin e dhënë gjatë kësaj periudhe me skuadrën kuqeblu.”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!