Egnatia nis javën si pritëse, derbi Tirana-Partizani e mbyll

Në ditën kur e gjithë vemendja e shqiptarëve është fokusuar në Hamburg (18:00), teksa Shqipëria do të mësojë pozicionin e saj në grup për fazën finale ‘Gjermani 2024”, Superiorja dhe Kategoria e Parë ecin me kalendarin e javëve përkatëse.

Kështu Egnatia kryesusese do të presë në 13:30 Vllazninë ndërsa në 17:00 Skënderbeu takohet me Erzenin në Korçë. Java e 15-të mbyllet nesër me tre takime. Kukësi-Teuta, Dinamo Siti- Laçi dhe derbi i kryeqytetit Tirana- Partizani (19:00)

Java e 15-të, Abissnet Superiore:

Sot:

Egnatia- Vllaznia 13:30

Skënderbeu- Erzeni 17:00

Nesër 3 dhjetor 2024

Kukësi- Teuta 13:30

Dinamo Siti- Laçi 16:00 ( në Durrës)

Tirana- Partizani 19:00 (në ‘Air Albania’)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!