Egnatia fundos Vllazninë, Skënderbeu e ka seriozisht…

Për javën e 15-të Abissnet Superiore u luajtën dy takime. Fillimisht në Rrogozhinë aty ku Egnatia mposhti 3-0 Vllazninë dhe ai i orës 17:00 luajtur në Korçë.

Te Egnatia hapi serinë e golave Ndreca për të vijuar me atë të Paulaskas dhe Iskandarlit. Në të dytën Vlaznia u përpoq të kthehej në lojë por ishte e pafuqishme për të thyer Sherrin.

Ndërkohë në stadiumin ‘Skënderbeu’ ka mjaftuar goli i Frenklin në minutën e 29-të që Skënderbeu të marë tri pikë ndaj Erzenit. Pavarësisht tentativave të të dyja skuadrave për të shënuar gol në pjesën e dytë, nuk ia dolën dot.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!