Ballkani për tri pikë ndaj Plzen në “Air Albania”

Ballkani i Ilir Dajës pas pak (18:45) në sfidën e 5-të në Grupin C të Conference League.

Në “Air Albania Stadium”, në prani të pak tifozëve, skuadra nga Suhareka do të përballet me çekët e Viktoria Plzen në kërkim të tri pikëve të cilat do ta dërgonin në ndeshjen e fundit ndaj Dinamo Zagreb për dy rezultate pozitive.

Katër pikë ndaj 6 që ka Dinamo Zagreb (fitoi pak më parë me Astana 0-2. Ndërkohë po në 18:45 lumë ndeshjesh në Europa League dhe Conference League.

Paraprakisht janë zbardhur formacionet zyrtare të Ballkani-Plzen:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!