Flamurtari largon trajnerin Çela

Situata et Flamurtari por kryesisht humbja e djeshme me Bylis (2-0) i ka detyruar drejtuesit e klubit Flamurtari të zgjidhin marrëveshjen me trajnerin Emiljano Çela.

Njoftimi i klubit Flamurtari:

Zyrtare !Emiliano Cela nuk do të jetë më trajner i Flamurtari Football Club. Flamurtari F.C dhe tranjeri kane shkëputur marrëveshjen. Falenderojmë tranjerin Emiliano Cela dhe stafin per punen e perkushtuar deri tani.Flamurtari Football Club per respekt te fanelles dhe tifozerise vlonjate terheq vemendje per gjestet jo sportive kapitenit te ekipit Denis Pjeshka , zv. kapitenit Behar Ramadanit dhe sulmuesit Alexandro Di Estefano duke ju rikujtuar mbi te gjitha ne kete ekip jane te shenjta ngjyrat dhe qytetaria vlonjate

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!