Diaz takon babanë, Mane në lot

Sulmuesi i Liverpul Luis Diaz, me të mbërritur në Kolumbi për dy sfidat me Brazilin dhe Paraguain (kualifikueset e Botërorit, zona e Amerikës së Jugut) është takuar me babanë e tij Mane Diaz.

Rrëmbimi dhe më pas lirimi pas afro dy javësh, bëri që babai i tij të përfshihej në lot teksa takoi djalin futbollist dhe pjesëtar të familjes e miq.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!