Java e 8-të, Leverkusen e Bajern në udhëtim

Bundesliga në aktin e tetë sezonal me 6 duele sot. Programi i ndeshjeve vijon dhe nesër me dy takime të tjera.

Bundesligë:

Sot, java e 8-të:
Darmstadt – Lajpcig (15:30)
Freiburg – Bohum (15:30)
Hofenheim – Eintraht (15:30)
Union Berlin – Shtutgart (15:30)
Volfsburg – Leverkusen (15:30)
Mainz – Bajern Mynih (18:30)

Nesër:
Këln – M’gladbah (15:30)
Heidenheim – Augsburg (17:30)

Luajtur dje:

Dortmund- Verder 1-0/ Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!