Shpërthen Kapelo: Mançini gaboi rëndë me FIGC

Mançini bëri një gabim shumë të rëndë, ndërsa akuzoi presidentin e Federatës italiane (Gravina) duke thënë se nuk ndjente besim kur në realitet do të ishte më e lehtë të thoshte:

‘Shiko president, kam marrë një ofertë të cilës nuk mund t’i them jo dhe duhet ta pranoj. Kështu shprehet ‘Don Fabio’, ish-trajneri i Anglisë dhe Milanit, Juves, Romës dhe Real Madridit teksa kritikoi në mikrofonët e Radio Anch’io Sport zgjedhjen e Roberto Mançini për t’u larguar nga stoli ‘axurr’ për në Arabinë Saudite.

Aq më tepëer duke akuzuar presidentin dhe federatën se nuk ndjente më besimin e tyre.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!