Gruda prezantohet te Vllaznia

Vllaznia ka prezantuar afrimin e parë të merkatos. Ekipi kuqeblu ka zyrtarizuar ditën e sotme arritjen e marrëveshjes me shkodranin Ildi Gruda që rikthehet të luajë në shtëpi, aty dhe ku e nisi avemturën si futbollist.

Sulmuesi 23-vjeçar ka firmosur me Vllazninë për 3 vitet ardhshme duke u bërë lojtari më i ri i kuqebluve të cilët tashmë kanë nisur përgatitjet për Conference League.

Gruda ishte pjesë e skuadrës së Teutës prej 3 sezonesh, teksa më parë është aktivizuar edhe me Shënkollin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!