Laçi-Erzeni (live)

Laçi-Erzeni 1-1 final

E vetmja ndeshje e javës së 32 Abissnet Superiore sot (15:00) zhvillohet në Laç mes Laçit dhe Erzenit.

Te vendasit mungon Ujka për kartonë ndërsa te shijakasit Krasniqi.

Formacionet zyrtare:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!