Kukësi-Tirana dhe Bylis- Kastrioti (Live)

Kukësi- Tirana 2-0 final

32′: Gol Kukësi, shënon Ovusu 1-0

58′: Gol Kukësi shënon Bytyqi 2-0

———————————————————————

Bylis- Kastrioti 1-0 final

76′: Gol Bylis, shënon Doi 1-0

———————————————————————

Kukësi- Tirana dhe Bylis- Kastrioti kanë zbritur në fushë. Dy ndeshjet e orës 13:00 i paraprijnë takimeve të ditës së hënë teksa për javën e 19-të do të zhvillohen dhe tri duele të tjera.

Kukësi- Tirana: Formacionet:

Kukësi: Halimi, Ndreca, Bytyqi, Lamçe, Mbarak, Sh. Taipi, Basha, Gj. Taipi, Ebert, Ovusu, Barbosa.Tr: Rr. Hallaçi

Tirana: Bekaj, Toshevski, Ismajlgeci, Behiratçe, Përgjoni, Deliu, Aleksi, Hila, Hasani, Nikqi, Patrik.Tr: O. Shehi

Bylis-Kastrioti: Formacionet:

Bylis: Teqja, Trumçi, Zguro, Eskerdinja, Felipe Soza, Damçevski, Loran, Janku, Qardaku, Kaçorri, Maçolli. Tr: N. Shensoi

Kastrioti: Sali, A.Selmani, Karakaçi, Greca, Mehmeti, Hasani, Rami, S.Selmani, Kodra, Stojanoviç, Zogaj. Tr: A. Mema

Java e 19-të

13:00

Kukësi- Tirana

Bylis- Kastrioti

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!