Goditje e madhe e Kastriotit, afron Mihanën

Kastrioti ka zyrtarizuar afrimin e parë për këtë merkato dimërore dhe bëhet fjalë për një sulmues. Redon Mihana është futbollisti më i ri që i bashkohet krutanëve pas gjysmës së sezonit.

23-vjeçari vjen pas eksperiencave me Apoloninë, Dinamon dhe së fundmi Egnatian, teksa te Kastrioti do të nisë një aventurë të re.

Mihana do të jetë i gatshëm në radhët e krutanëve duke filluar nga sfida e radhës përballë Bylisit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!