Adili te Bylis deri në verë

Mbojtësi Mevlan Adili ka gjetur akordin me Bylis në Superiore.

Ish mbrojtesi i Vllaznisë do të jetë kontigjent i mallakastriotëve deri në fund të sezionit me mundësi rinovimi edhe për një edicion tjetër.

Kështu, pasi refuzoi ti bashkohej shkodranëve lojtari 28 vjeçar nga Shkupi zgjedh Bylisin aty ku në sesionin dimëror u afruan dhe Zguro e Kote.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!